Kaip paremti?

Kaip paremti?

Statykime Miesto angelo namus kartu,
kad visi čia rastų vietos

Paaukok statyboms jau šiandien!

Prisijunkite prie mūsų misijos kurti „Miesto angelo“ bendruomenės namus – vietą, kurioje kiekvienas gali rasti paramą ir bendrystę. Mūsų tikslas burti ir kurti bendruomenę, kurioje vyrauja dalinimosi kultūra, o kiekvienas narys jaučiasi vertingas toks, koks yra.

Šiuose namuose vyks įvairios savitarpio pagalbos ir paramos grupės, maldos susitikimai, Šeimos centro veikla, Carito veikla ir jaunimo organizacijų susibūrimai. Siekiame kurti tvirtą ir palaikančią bendruomenę visiems jos nariams. Padėkite mums statyti namus, kurie taps švyturiu tiems, kuriems reikalinga pagalba ir palaikymas.

Bendruomenės namų statyboms reikia 3 000 000 Eur

Šiuo metu laukiama, kol galutinai suderintas statybų leidimas

Pirmajame etape laukia statybų aikštelės įrengimas ir pamatų dėjimas. Tai kainuos apie 250 000 Eur

2024-06-01 dienai paaukota 10 000 Eur

Noriu statyboms paaukoti kiekvieną mėnesį

Nenutrūkstamiems statybų darbams

Statybų viešinimui ir reklamavimui

10€
per mėnesį
Maža, bet nuolatinė parama, kuri padės skleisti žinią apie statybas ir organizuoti viešinimo veiklas

Statybinėms medžiagoms

25€
per mėnesį
Nuolatinė parama, kuri padės tęsti statybos darbus kiekvieną mėnesį.

Inžineriniams tinklams ir statybinėms medžiagoms

50€
per mėnesį
Nuolatinė jūsų parama padės vykdyti inžinerinių tinklų vandentiekio, nuotekų, elektros, sistemų projektavimą ir įrengimą bei įsigyti reikalingų statybinių medžiagų.

Paspaudę aukojimo mygtuką būsite nukreipti į Stripe apmokėjimo platformą.

SVARBU. Renkantis aukoti kiekvieną mėnesį suma bus automatiniu mokėjimu pervedama į aukojimo sąskaitą. Aukojimo prenumeratos bus galima atsisakyti pranešus el. paštu mtkparapija@gmail.com arba paskambinus telefonu 8-46-410 120, 8-601-64256

Vienkartinė parama

Svarbus indėlis statybų 1-ajam etapui

Pirmai pradžiai

25€
Jūsų parama padės įsigyti reikalingų statybinių medžiagų, reikalingų pamatų dėjimui. Paremdami šia auka „Miesto angelas” padedate padėti tvirtus pamatus ne tik pastatui, bet ir visam projektui.

Draugo parama

50€
Jūsų parama padės ne tik įsigyti reikalingų statybinių medžiagų, reikalingų pamatų dėjimui, bet ir padės projektuoti bei įrengti inžinerinius tinklus, komunikacijas.

Bendruomenės stiprybė

100€
Jūsų svarus  finansinis indėlis padės ne tik įsigyti statybinių medžiagų, įrengti inžinerinius tinklus, bet ir leis sparčiau vykdyti darbus bei viešinti projekto statybų eigą, burti į viešinimo renginius bendruomenę bei skleisti „Miesto angelo“ žinią plačiam visuomenės ratui.

Paspaudę aukojimo mygtuką būsite nukreipti į Stripe apmokėjimo platformą.

Noriu paaukoti kitą sumą

Gavėjas
Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapija
Rumpiškės g. 6, Klaipėda
įm/k 190768050
+370 601 64256

Sąskaitos numeris paramai
LT867300010181780194

Paskirtyje nurodykite: parama statyboms

Dėkojame už Jūsų nuolatinę pagalbą statant „Miesto angelo” bendruomenių namus.

Palydime Jus maldoje 🙏

Informacija nuolatiniams rėmėjams

Tai periodinė kasmėnesinė jūsų parama, kuri leis mums užtikrinti nenutrūkstamą „Miesto angelo“ bendruomenių namų statybų projektą.

Tapdami nuolatiniu rėmėju sutinkate kiekvieną mėnesį reguliariai skirti pasirinktą paramos sumą, kuri bus automatiškai nuskaičiuojama nuo Jūsų mokėjimo kortelės.

Renkantis aukoti kiekvieną mėnesį suma bus automatiniu mokėjimu pervedama į aukojimo sąskaitą.

Taip, Jūsų asmeniniai duomenys yra saugūs ir yra tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme ir Europos Sąjungos reglamente Nr. 2016/679 galiojančia asmens duomenų tvarkymo tvarka. Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkome asmens duomenis, rasi mūsų Privatumo politikoje.

Apie savo sprendimą praneškite paskambinę į Klaipėdos Taikos Karalienės parapijos raštinę telefonais paskambinus telefonu 8-46-410 120, 8-601-64256 arba parašę el.paštu mtkparapija@gmail.com

Taip, bet kuriuo metu galite keisti rėmimo sumą. Paskambinkite į Klaipėdos Taikos Karalienės parapijos raštinę telefonais paskambinus telefonu 8-46-410 120, 8-601-64256 arba parašykite el.paštu mtkparapija@gmail.com

Daugiau atsakymų į jūsų klausimus rasite D.U.K. puslapyje
D.U.K.